O nas

Projekt Ameryka – Blog o USA

Witaj!

Bardzo się cieszymy, że jesteś na naszej stronie.

Jeśli szukasz informacji na temat życia w Stanach, chcesz tutaj przyjechać turystycznie albo zawodowo, lub po prostu masz ochotę poczytać o zwyczajach tu panujących to jesteś w dobrym miejscu! Projekt Ameryka jest pomysłem na podzielenie się naszymi wrażeniami z pobytu w USA.

Wiele tekstów będzie pisane z perspektywy Michigan. Tak się złożyło, że ze względu na pracę właśnie w tym stanie mieszkamy i na pewno mocno to rzutuje na nasze postrzeganie Ameryki. Na blogu znajdziesz relacje z podróży po Stanach. Zamierzamy odwiedzać popularne miejsca – już teraz możesz przeczytać relacje z wyjazdów nad Wielki Kanion, do Nowego Jorku czy Las Vegas. Z drugiej strony chcemy też odkrywać te mniej znane perełki jak np. Północ Michigan. Planów na kolejne wycieczki mamy sporo. Liczymy, że będziesz zaglądać tutaj od czasu do czasu i sprawdzać jak nam idzie 😉

Na podróżach nie chcemy poprzestać – na blogu pojawią się też ciekawostki z życia Amerykanów, opisy ich tradycji i zwyczajów. Będziemy się również dzielić naszymi opiniami na temat Stanów. Przede wszystkim co nam się podoba, czego nie lubimy, co nas śmieszy, a co zaskakuje… Chcemy także od czasu do czasu opisać jak niektóre sprawy załatwia się tutaj. A nóż ktoś znajdzie odpowiedź na nurtujące pytanie.

Pomysłów nam nie brakuje, codziennie do głowy wpadają nowe. Jeśli chcesz o czymś przeczytać, lub po prostu o coś zapytać to zachęcamy do kontaktu. Żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi. Chętnie też poznamy Twoją opinię. Komentarze będą dla nas motywacją do dalszej pracy i poprawy jakości. Jeśli Cię zainteresowaliśmy, dołącz do nas też na Facebooku i Instagramie. Zapraszamy do wspólnej podróży po Stanach.

Pozdrawiamy i życzymy miłego czytania!

Sabina i Marcin